Forum reklamoweRegulamin

AutoSurf Traffic Exchange
Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 36
Rejestracja: pt kwie 02, 2021 7:35 am
Poland

Regulamin

Nieprzeczytany post autor: admin » sob kwie 03, 2021 7:59 am

Forum reklamowe - Regulamin

Rejestrując się na witrynie „Forum reklamowe”, zwanej dalej „my”, ”nas”, „nasza”, „Forum reklamowe”, „http://xtraffic.ayz.pl”, akceptujesz wyszczególnione poniżej postanowienia. Jeśli ich nie akceptujesz, opuść to miejsce, naciskając przycisk „Nie akceptuję”. Administracja witryny „Forum reklamowe” ma prawo w dowolnym czasie zmienić poniższe postanowienia, informując cię o zmianach, niemniej wskazane jest, aby użytkownicy sami regularnie zaglądali do tego regulaminu. Korzystanie z witryny „Forum reklamowe” po zmianach regulaminu oznacza, że akceptujesz te zmiany ze wszelkimi konsekwencjami prawnymi.

Na forum można zareklamować swoją stronę, bloga, sklep internetowy, forum, katalog stron, serwer gier, topliste, media społecznościowe i wiele więcej. Temat i treść spójna bez spamu w języku polskim, do innych języków służy dział Forum w języku innym niż polski.

Nasze fora zwane też „one”, „ich”, „je”, „phpBB software”, „www.phpbb.com”, „phpBB Limited”, „phpBB Teams” działają w oparciu o oprogramowanie wykorzystujące technologię phpBB, która jest środowiskiem typu witryny (bulletin board), wydane na licencji „GNU General Public License v2” zwanej też „GPL”. Oprogramowanie jest dostępne do pobrania ze strony www.phpbb.com. Oprogramowanie phpBB tylko ułatwia dyskusje przez internet, a jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w internecie za jego pomocą. Więcej informacji o phpBB można znaleźć na stronie https://www.phpbb.com/.

Akceptujesz zakaz publikowania wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszającym cudze prawa autorskie i dobra osobiste. Naruszenie tego zakazu może skutkować dla ciebie całkowitym zablokowaniem dostępu do tej witryny, a twój dostawca internetu zostanie powiadomiony o twoim niewłaściwym zachowaniu. Wyrażasz zgodę na to, że „Forum reklamowe” może w każdej chwili usunąć, zmienić, przenieść lub zamknąć każdy twój temat, post. Wyrażasz zgodę na zapisywanie wszystkich podanych przez ciebie informacji w naszej bazie danych. Informacje te nie będą przekazywane nikomu bez twojej zgody, ale ani „Forum reklamowe”, ani phpBB Limited nie ponosi odpowiedzialności za włamania do witryny, podczas których może dojść do kradzieży danych.AutoSurf Traffic Exchange

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] i 0 gości